O mnie

Szanowni Państwo,

nazywam się Daniel Przybylski i jestem właścicielem Biura Projektowego Przybylski.

Jestem absolwentem Wydziału Budownictwa Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej oraz Wydziału Informatyki i Zarządzania kierunek Informatyka a także absolwentem Wydziału Budowy Maszyn kierunek Logistyka. Od prawie 30 lat moje życie zawodowe jest ściśle związane z budownictwem i to zarówno od strony praktycznej jak i obsługi organów państwowego nadzoru budowlanego i innych instytucji publicznych związanych z procesem inwestycyjnym.

Mam bogate doświadczenie zawodowe wynikające z pracy jako rzeczoznawca budowlany z ramienia Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa i GINB w Warszawie, jako projektant, kierownik budowy oraz inspektor nadzoru inwestorskiego. Ponadto, jestem rzeczoznawcą kosztorysowym Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych w Warszawie oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców i Biegłych Sądowych w Warszawie. Udzielam się aktywnie również w Wielkopolskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa w zespole ds. Procesów Budowlanych w sekcji Rzeczoznawcy.

 

Przez wiele lat pełniłem funkcję Projektanta biorąc udział w licznych projektach. Te najciekawsze mogą Państwo obejrzeć w zakładce Realizacje. Każda z tych inwestycji to ogromny bagaż doświadczeń praktycznych, a codzienna konieczność stosowania przepisów Prawa budowlanego i aktów wykonawczych do tej ustawy pozwalają mi w sposób odpowiedzialny i rzetelny polecić Państwu swoje kompleksowe usługi w zakresie obsługi technicznej i prawnej Państwa inwestycji.

Szanowni Państwo,

jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie procesu budowlanego. Od koncepcji architektonicznej, analizy chłonności terenu, modelowania 3D, wizualizacji przyszłych inwestycji, projektu technicznego, wykonawczego, warsztatowego oraz optymalizacji konstrukcji poprzez załatwienie formalności urzędowych, nadzór nad budową i jej obsługę techniczną i prawną, aż po zakończenie budowy i legalne przystąpienie do użytkowania.

W ramach prowadzonej działalności Biuro Projektowe Przybylski oferuje również szeroki zakres usług w zakresie wykonania opinii i ekspertyz technicznych, spraw związanych z legalizacją samowoli budowlanych, okresowych przeglądów technicznych budynków i budowli, świadectw energetycznych oraz doradztwa prawnego regulującego przebieg procesu inwestycyjnego na terenie Polski.

Działamy na licencjonowanym, najnowocześniejszym oprogramowaniu opartym o metodologię BIM wykorzystując takie programy jak m.in. Idea StatiCa, Advance Design czy Tekla Structures.

Praca dla Państwa będzie dla nas kolejnym wyzwaniem. Jesteśmy po to, aby każda Państwa inwestycja zakończyła się sukcesem.